Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro novináře

Mobilní verze webu

Hlasujte pro Počin roku 2019 v krajských anketách Zlatá jeřabina a Skutek roku

Hlasujte pro Počin roku 2019 v krajských anketách Zlatá jeřabina a Skutek roku
V průběhu celého března může veřejnost podpořit své favority ve dvou tradičních krajských anketách Zlatá jeřabina a Skutek roku. Hlasovat do obou anket je možné od 1. března prostřednictvím elektronického formuláře na www.kr-vysocina.cz/pocinroku nebo v anketě Zlatá jeřabina rovněž prostřednictvím originálního hlasovacího lístku z únorových novin Kraj Vysočina. Slavnostní vyhlášení obou anket se uskuteční 8. června 2020 v Nové Říši.
 

 
 

Anketa Zlatá jeřabina každoročně oceňuje příkladnou obnovu památek na Vysočině a zajímavé kulturní aktivity uplynulého roku a je tradičně rozdělena do dvou kategorií:  Kulturní aktivita a Péče o kulturní dědictví. Z přijatých nominací vybrala odborná pracovní skupina dvacet nejzajímavějších počinů v obou kategoriích. Seznam vybraných počinů bude od 1. března uveřejněn na webových stránkách Kraje Vysočina a v únorovém čísle novin Kraj Vysočina spolu s hlasovacím lístkem. První tři počiny z obou kategorií s nejvyšším počtem hlasů budou ohodnoceny Cenou Kraje Vysočina a finančním darem.

 

Po celý březen je možné hlasovat i pro Skutek roku. Cena Skutek roku je oceněním aktivit všech, kteří v roce 2019 vykonali v našem regionu něco mimořádného nad rámec svých povinností, a to často bez ohledu na svůj osobní prospěch. Právě občanská angažovanost, dobrovolnictví a ochota věnovat svůj volný čas ve prospěch druhých je významným prvkem kulturní společnosti a posiluje její sociální soudržnost. Hlasovat pro počiny fyzických osob může široká veřejnost, a to jen jednou v každé z uvedených oblastí. Nominované projekty právnických osob bude hodnotit odborná porota.

 

www.kr-vysocina.cz/pocinroku.asp 

 

  • Iva Strnadová, odbor kultury, památkové péče a cestovního ruchu
  • Lenka Šestáková, odbor regionálního rozvoje
  • tisk@kr-vysocina.cz  
 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 27.2.2020 / 27.2.2020 | Zveřejnit od: 2.3.2020

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro novináře > Tiskové zprávy > 2018 > Listopad

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze