Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Pozvánka na semináře eTwining

 

 
 

Seminář eTwinning pro začátečníky – určen pro MŠ, ZŠ i SŠ

Metodický seminář eTwinning se koná v pátek dne 14. 2. 2020 od 9:00 do cca 16:00 v počítačové učebně B 2.11 v budově Krajského úřadu Kraje Vysočina, Žižkova 57, Jihlava a je určený pro pedagogické pracovníky MŠ, ZŠ i SŠ, kteří se zajímají o mezinárodní spolupráci a chtějí se podílet na realizaci projektů v rámci eTwinning. Seznámí se s tím, jak vyhledat partnera pro projekt a jak nový projekt založit.

Účast na semináři je zdarma a přihlásit se můžete na www.etwinning.cz (Metodické semináře) nebo přímo u lektorky Mgr. Pavly Sedlářové, e-mail: sedlarovapavla@gmail.com

Pozvánka začátečníci


Seminář eTwinning pro pokročilé – určen pro MŠ, ZŠ i SŠ

Metodický seminář eTwinning se koná v pátek dne 27. 3. 2020 od 9:00 do cca 16:00 v počítačové učebně B 2.11 v budově Krajského úřadu Kraje Vysočina, Žižkova 57, Jihlava a je určený pro pedagogické pracovníky MŠ, ZŠ i SŠ, kteří se zajímají o mezinárodní spolupráci a chtějí se podílet na realizaci projektů v rámci eTwinning. Seznámí se s tím, jak pracovat v prostředí TwinSpace a jak realizovat projekt.

Účast na semináři je zdarma a přihlásit se můžete na www.etwinning.cz (Metodické semináře) nebo přímo u lektorky Mgr. Pavly Sedlářové, e-mail: sedlarovapavla@gmail.com

 

Pozvánka pokročilí


Bližší informace poskytne také Bc. Jana Čermáková, cermakova.j@kr-vysocina.cz z Odboru školství, mládeže a sportu Krajského úřadu Kraje Vysočina.

 

 
Zodpovídá: PaedDr. Vladimír Zelený
Vytvořeno / změněno: 30.1.2020 / 30.1.2020
Informace vyžadují kontrolu

 

Cesta: Titulní stránka

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze