Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Počin roku

Mobilní verze webu

Počin roku 2019: už jen pět dnů zbývá pro nominace do anket Skutek roku a Zlatá jeřabina

Počin roku 2019: už jen pět dnů zbývá pro nominace do anket Skutek roku a Zlatá jeřabina
V pátek 31. ledna je poslední den, kdy lze zaslat nominaci do krajských anket Skutek roku a Zlatá jeřabina. Cílem ankety Skutek roku je ocenit osobnosti nebo právnické osoby, které v nejrůznějších oblastech dělají něco záslužného pro rozvoj regionu i občanské společnosti, Zlatá jeřabina se zaměřuje na příkladnou péči o kulturní památky nebo ocenění zajímavé kulturní aktivity, jako jsou například festivaly, divadelní přehlídky nebo zdařilé muzejní expozice.
 

 
 

V anketě Skutek roku lze nominovat skutky fyzických osob v oblastech sociálně-zdravotní, životní prostředí, volný čas dětí a mládeže, poradenství, osvěta, vzdělávání. Oblasti pro nominace právnických osob jsou sociálně-zdravotní, ekonomická, oblast životního prostředí, poradenství, osvěta, vzdělávání, volný čas dětí a mládeže. Navrhovatel není omezen počtem návrhů. Jediným omezením je to, že skutek nebo projekt oceněný v předchozích letech již nelze navrhnout a ocenit. „Pokud někdo ve Vašem okolí splňuje podmínky této ankety a svojí činností napomohl rozvíjet náš kraj, neváhejte ho nominovat,“ vyzývá vedoucí krajského odboru regionálního rozvoje Iveta Fryšová.

 

V anketě Zlatá jeřabina je možné nominovat do dvou kategorií: Kulturní aktivita a Péče o kulturní dědictví. Nominovat je možné kulturní akci, jako je koncert, festival, divadelní a hudební přehlídka, ediční počin, muzejní expozice apod. nebo příkladnou péči o památku. Z došlých nominací vybere odborná skupina 20 v každé kategorii, které se následně budou ucházet o hlasy veřejnosti.

 

Nominační formuláře a bližší informace o anketě Skutek roku, stejně jako o anketě v kulturní oblasti Zlatá jeřabina, najdete

www.kr-vysocina.cz/pocinroku.

 

Více informací:

Zlatá jeřabina: Iva Strnadová, odbor kultury, památkové péče a cestovního ruchu, tel.: 564 602 260, e-mail: strnadova.i@kr-vysocina.cz

Skutek roku: Lenka Šestáková, odbor regionálního rozvoje, tel.: 564 602 564, e-mail: sestakova.l@kr-vysocina.cz.


 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 27.1.2020 / 27.1.2020

 

Cesta: Titulní stránka > Počin roku

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze