Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Kraj Vysočina v soutěži Úsporný dům 2019

Kraj Vysočina v soutěži Úsporný dům 2019
Až do 31. ledna 2020 můžete hlasovat pro úsporné stavby v soutěžní přehlídce Úsporný dům 2019. Kraj Vysočina v této soutěži reprezentuje novostavba dětského pavilonu Nemocnice Nové Město na Moravě v pasivním energetickém standardu. Svůj hlas můžete udělit prostřednictvím webu www.pasivni-dum.cz. Do soutěžní přehlídky se přihlásilo celkem 52 staveb, z toho bylo 39 novostaveb a 13 rekonstrukcí. Do užšího výběru nakonec odborná porota vybrala 20 novostaveb a 7 rekonstrukcí. Právě pro tyto úsporné stavby lze nyní hlasovat.
 

 
 

Každý hlasující získává čestnou elektronickou vstupenku na veletrh FOR PASIV 2020 a může se zapojit i do soutěže o elektromobil na týden od společnosti E.ON. Slavnostní předání cen vítězům proběhne 6. února na veletrhu FOR PASIV 2020. Stavba dětského pavilonu Nemocnice Nové Město na Moravě byla dokončena v lednu 2019 a byla spolufinancována Evropskou unií – Evropským fondem pro regionální rozvoj v rámci Operačního programu Životní prostředí.


Více informací o dětském pavilonu v Nemocnici Nové Město na Moravě naleznete v TZ:

Stavba dětského pavilonu Nemocnice Nové Město na Moravě jde do finále (10. 12. 2018)

V areálu novoměstské nemocnice vyrostl nový pavilon pro dětské pacienty. Odborné ambulance se přestěhují už na začátku března, poté přijdou na řadu lůžková část a dětská neurologie (26. 2. 2019)


úsporný dům

úsporný dům

úsporný dům

  • Jan Říčan, odbor regionálního rozvoje
    Krajský úřad Kraje Vysočina
  • tisk@kr-vysocina.cz 
 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 18.12.2019 / 18.12.2019

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze