Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro podnikatele

Mobilní verze webu

Veselé Vánoce začaly na kraji

Barevné Vánoce
Tradičně před koncem roku, v době adventní, pořádá Kraj Vysočina ve svém sídle v Jihlavě oblíbenou akci pro veřejnost nazvanou Barevné Vánoce. Ty letošní připadly na čtvrtek 5. prosince. Vánoční zboží, dekorace a dobroty nabízelo během celého dne více než šedesát organizací. „Našimi věrnými hosty jsou domovy pro seniory, dětské domovy, charity, střední školy, charitativní organizace a ústavy sociální péče. Celkem akci zajišťovalo dvě stě lidí,“ informovala Eva Neuwirthová z tiskového oddělení Kraje Vysočina. Kraj Vysočina pořádá Barevné Vánoce od roku 2005.
 

 
 

Ani tentokrát nechyběly keramické ozdoby, ručně vyráběné šperky, prostírání a svíčky, dřevěné i látkové hračky nebo andělíčci z nejrůznějších materiálů. Tradičně nejdelší fronta byla opět u stolků, kde se balily na místě zakoupené i vlastní donesené dárky a také u fotokoutku s vánoční tematikou. Nejrychleji vyprodáno bylo u organizací nabízejících něco na zub – cukroví, vánočky, zabijačkové pochoutky, poctivý guláš, teplý punč, palačinky. „Barevné Vánoce jsou vždy příležitostí, kdy můžeme obdarovat naše krajské dětské domovy. Také letos jsme pro ně připravili peněžní šeky, které mohou využít podle vlastních potřeb,“ doplnil náměstek hejtmana Kraje Vysočina pro oblast zdravotnictví Vladimír Novotný.

Svou vánoční ozdobu na krajský vánoční stromeček přidali i jednotliví členové Rady Kraje Vysočina včetně hejtmana Jiřího Běhounka.


Barevné VánoceBarevné VánoceBarevné Vánoce

Barevné VánoceBarevné Vánoce

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 5.12.2019 / 5.12.2019

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro podnikatele

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze