Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Kraj finančně podpoří inovativní podnikatelské záměry

Kraj finančně podpoří inovativní podnikatelské záměry
Ve středu 29. 11. 2019 převzala pětice podnikatelů z rukou Pavla Pacala, náměstka hejtmana pro oblast regionálního rozvoje a územního plánování, finanční šek v hodnotě 30 000 Kč na realizaci svého podnikatelského záměru. Stalo se tak v rámci konference Trendy a technologie 2019, kterou uspořádala Vysoká škola polytechnická Jihlava ve spolupráci s Agenturou CzechInvest. Finanční dar obdržely nejzajímavější inovativní podnikatelské záměry zaslané do prvního ročníku soutěže Začínáme v Kraji Vysočina.
 

 
 

„Odborná porota, složená ze zástupců kraje, CzechInvestu, Krajské hospodářské komory, Vysoké školy polytechnické a dalších partnerů soutěže, vybírala z více než dvaceti zaslaných projektů. Na její doporučení bude podpořena pětice těch nejzajímavějších. Věřím, že tato finanční podpora napomůže rychlejší a snazší realizaci a dalšímu rozvoji těchto firem,“ uvedl náměstek Pavel Pacal.

 

Vyhlašovatelem soutěže Začínáme v Kraji Vysočina je Agentura na podporu podnikání a investic CzechInvest. Kraj Vysočina je finančním partnerem soutěže. Z rozhodnutí Rady Kraje Vysočina získávají finanční podporu tyto fyzické osoby podnikající a právnické osoby:

 

Kategorie Technický projekt – produkt

Mincovna Dukát 

 

Kategorie Technický projekt – služba

Informační portál H-edu 

 

Kategorie Netechnický projekt – produkt

Česká whisky 

 

Kategorie Netechnický projekt – služba

Gurmandie 

 

Kategorie Studentský projekt

6 SENSE – Tomáš Vrba 


začínáme

začínáme

začínáme

  • Iveta Fryšová, odbor regionálního rozvoje
    Krajský úřad Kraje Vysočina
  • tisk@kr-vysocina.cz  
 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 28.11.2019 / 28.11.2019

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - předseda výboru pro rozvoj strategických projektů, životní prostředí a MA 21 > Tiskové zprávy

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze