Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Veletrh pracovních příležitostí JOBStart 2019

Veletrh pracovních příležitostí JOBStart 2019
Evropský region Dunaj-Vltava byl tradičně součástí Veletrhu pracovních příležitostí JOBStart 2019, který se konal 5.–6. 11. 2019 na Vysoké škole polytechnické Jihlava. Letos ERDV svoji prezentaci zaměřil na studenty a absolventy kateder zdravotnických studií a sociální práce. „Optimalizace přístupu obyvatelstva k přeshraniční zdravotní péči, zlepšení zdravotní prevence a péče obyvatel pomocí zavedení nových technologií, digital health, to jsou jedny z témat spolupráce ERDV, které přispívají k pozitivnímu rozvoji členských regionů,“ uvádí Pavel Pacal, náměstek hejtmana pro oblast regionální rozvoje.
 

 
 

Akce se zúčastnilo přes 30 vystavovatelů, s nimiž mohli zájemci diskutovat své pracovní uplatnění. Svou nabídku měli možnost prezentovat nejen na výstavní ploše, ale také formou přednášek. Největším přínosem byla pro všechny zúčastněné osobní setkání, na kterých si účastníci veletrhu domlouvali konkrétní spolupráci.


Veletrh pracovních příležitostí pro studenty a absolventy VŠPJ se konal tento rok již poosmé. Cílem akce je zajistit přímý kontakt mezi studenty, absolventy VŠPJ a zaměstnavateli. Nabídnout studentům a absolventům VŠPJ možnost k nastartování kariéry, zprostředkovat  zástupcům firem a institucí možnost výběru studentů a absolventů VŠPJ pro praxi, trainee program, či obsazení pracovního místa, a zároveň nabídnout zástupcům firem a institucí příležitost pro zahájení nebo rozvoj spolupráce s VŠPJ.


erdv

erdv

  • Jan Říčan, odbor regionálního rozvoje
    Krajský úřad Kraje Vysočina
  • tisk@kr-vysocina.cz 
 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 8.11.2019 / 8.11.2019

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies