Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Klapka skončila. Výherci se radují

Klapka skončila. Výherci se radují
Z patnácti turistických stolních her Vysočina, deseti poukazů k návštěvě Filmových ateliérů Barrandov a z hlavní ceny v podobě víkendového pobytu v prvorepublikovém Letohrádku sv. Vojtěch už se radují výherci. V pátek 25. října se jimi stali úspěšní soutěžící v turistické filmové hře Klapka, kterou pro ně připravil Vysočina Tourism. Podstatou hry „Klapka, filmová Vysočina poprvé“ bylo navštívit známá filmová místa Vysočiny, splnit drobné úkoly, posbírat razítka do filmového pasu a doručit pořadateli Klapky.
 

 
 

Soutěžící tak cestovali třeba do Pelhřimova, Třebíče, Humpolce, Telče, na Roštejn či Lipnici, do Želiva, Dalešic i Náměště nad Oslavou. Ti, kteří objeli a získali razítka z více než půlky celkem šestadvaceti míst, postoupili do slosování o ceny. Bylo jich osmdesát osm. „Přestože šlo o první ročník hry, překvapil a potěšil nás velký zájem turistů a návštěvníků Vysočiny. Vyplněných kuponů se nám sešlo více než sto, bohužel, ne všechny byly správně,“ uvedla Magdalena Svatoňová z krajské organizace Vysočina Tourism a dodala: „Ti soutěžící, kteří letos nevyhráli, nemusejí být smutní. Pro turisty totiž připravujeme další zážitkovou hru, jejíž téma odkryjeme zanedlouho.“


Účastníci však zjevně příliš nesmutní, neboť vesměs nesoutěžili jen kvůli cenám. Odměnou jim byly hlavně společné zážitky. Potvrzuje to i turistka Zuzana, která se Klapky zúčastnila s rodinou: „Hra pro nás byla výbornou zábavou a zpříjemnila nám pobyt na Vysočině. Hlavně naše děti se do ní nechaly vtáhnout, bylo to pro ně napínavé, chtěly získávat další a další razítka. Už teď se těšíme, co pro nás Vysočina Tourism připraví na příští rok.“ A s kladným hodnocením hry se připojuje i Hrad Ledeč nad Sázavou. „Projekt se nám velice líbil a hlavně u turistů měl velký ohlas. Chodili k nám s pasy plnými razítek, takže bylo vidět, že toho před námi projeli už dost. Drobné odměny – batůžky a klapky – jsme pomalu ani nestačili rozdávat. Takže u nás se hra rozhodně ujala. Uvítali bychom, kdyby se něco podobného znovu opakovalo,“ uzavřela Pavla Pfefferová, vedoucí průvodcovského centra.


klapka

klapka

klapka

klapka

  • zpráva převzata od Vysočina Tourism, p. o.
 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 30.10.2019 / 30.10.2019

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze