Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Další vlna úspor energií v novoměstské nemocnici

NE NMNM
V Nemocnici Nové Město na Moravě byly zahájeny stavební úpravy, které povedou ke snížení energetické náročnosti dalších tří budov v majetku kraje. Vybraný zhotovitel začal stavební práce na objektu oddělení dlouhodobě nemocných č. 1 (pavilon 7), v rámci nichž budou za provozu částečně vyměněny okenní a dveřní výplně, budou zatepleny obvodové stěny a dojde k zaizolování střechy.
 

 
 

„Práce na objektu ODN 1 by měly být hotovy ještě letos. V následujícím roce bude realizace energeticky úsporných opatření pokračovat na objektu oddělení dlouhodobě nemocných 2,3 (pavilon 3) a objektu ředitelství (pavilon 11). Hotovo by mělo být v březnu 2021,“ informuje Martin Kukla, náměstek hejtmana pro oblast ekonomiky a majetku.

Tyto projekty jsou spolufinancovány Evropskou unií – Fondem soudržnosti v rámci Operačního programu Životní prostředí, na které Kraj Vysočina získal dotaci v celkové výši 5,7 miliónů korun.


Foto: Náměstek hejtmana Kraje Vysočina Martin Kukla při kontrole krajských investic v Nemocnici Nové Město na Moravě.

NE NMNMNE NMNM

Fond soudržnosti, ŽP

  • Iveta Fryšová, odbor regionálního rozvoje
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    e-mail: tisk@kr-vysocina.cz

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 30.9.2019 / 30.9.2019

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - předseda výboru pro rozvoj strategických projektů, životní prostředí a MA 21 > Tiskové zprávy

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze