Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Svátek seniorů ve Velkém Meziříčí

Pozvání na Svátek seniorů
Tradiční krajská oslava Mezinárodního dne seniorů se v letošním roce uskuteční ve Velkém Meziříčí. Svátek seniorů Kraje Vysočina je naplánován na neděli 29. září od 14 do 17 hodin a místem setkání bude velkomezičíčské náměstí.
 

 
 

„Na seniory i jejich rodinné příslušníky čeká nabitý tříhodinový program, věřím, že se nám podaří pro všechny vytvořit příjemnou a milou atmosféru," uvedl k akci náměstek hejtmana pro oblast sociálních věcí Pavel Franěk. Na pódiu se představí známé tváře, ale i místní umělci. Hlavní hvězdou odpoledne bude Jitka Zelenková, která vystoupí v doprovodu své kapely. Zazpívá i Marcel Zmožek, kterého mluveným slovem vystřídá populární sexuolog Radim Uzel. Představí se i žáci místní ZUŠ, děti ze střediska volného času Dóza, zazpívají  klienti Domova pro seniory Velké Meziříčí v doprovodu svého ředitele.


V průběhu setkání bude prezentována nabídka sociálních služeb a programů pro seniory, své místo tu bude mít i stánek Senior pasů. Otevřeny budou seniorské tvořivé dílny, SENIOR kavárna nabídne kávu zdarma. Zdarma je i vstup na akci.

 

Svátek seniorů

  • Stanislava Holbová, odbor sociálních věcí
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    e-mail: tisk@kr-vysocina.cz

 

Odkazy

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 21.9.2019 / 21.9.2019

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - předseda výboru pro rozvoj strategických projektů, životní prostředí a MA 21 > Tiskové zprávy

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze