Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Informační technologie Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Svátek seniorů ve Velkém Meziříčí

Pozvání na Svátek seniorů
Tradiční krajská oslava Mezinárodního dne seniorů se v letošním roce uskuteční ve Velkém Meziříčí. Svátek seniorů Kraje Vysočina je naplánován na neděli 29. září od 14 do 17 hodin a místem setkání bude velkomezičíčské náměstí.
 

 
 

„Na seniory i jejich rodinné příslušníky čeká nabitý tříhodinový program, věřím, že se nám podaří pro všechny vytvořit příjemnou a milou atmosféru," uvedl k akci náměstek hejtmana pro oblast sociálních věcí Pavel Franěk. Na pódiu se představí známé tváře, ale i místní umělci. Hlavní hvězdou odpoledne bude Jitka Zelenková, která vystoupí v doprovodu své kapely. Zazpívá i Marcel Zmožek, kterého mluveným slovem vystřídá populární sexuolog Radim Uzel. Představí se i žáci místní ZUŠ, děti ze střediska volného času Dóza, zazpívají  klienti Domova pro seniory Velké Meziříčí v doprovodu svého ředitele.


V průběhu setkání bude prezentována nabídka sociálních služeb a programů pro seniory, své místo tu bude mít i stánek Senior pasů. Otevřeny budou seniorské tvořivé dílny, SENIOR kavárna nabídne kávu zdarma. Zdarma je i vstup na akci.

 

Svátek seniorů

  • Stanislava Holbová, odbor sociálních věcí
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    e-mail: tisk@kr-vysocina.cz

 

Odkazy

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 21.9.2019 / 21.9.2019

 

Cesta: Titulní stránka > Informační technologie

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze