Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

S Vysočinou do Evropy se středoškoláci vydají pojedenácté

Dvoutýdenní kurz anglického jazyka čeká na trojici vítězů 11. ročníku úspěšné vědomostní soutěže S Vysočinou do Evropy. Vyhlašuje ji Kraj Vysočina pro středoškolské studenty, kteří se vzdělávají ve školách na území Vysočiny.
 

 
 

Soutěž je rozdělena do dvou částí. „V té průběžné mají soutěžící za úkol v co možná nejkratším čase správně odpovědět na otázky týkající se geografie, historie, umění nebo významných osobností a událostí, které jsou spjaté s naším regionem, a to prostřednictvím webových stránek www.ourregion.cz. Třicet finalistů pak bude odpovídat na dvacet testových otázek v angličtině, deset nejlepších představí svou prezentaci opět v cizím jazyce na téma Filmový průmysl a Vysočina a tři nejúspěšnější vyhrají čtrnáctidenní kurz anglického jazyka,“ uvedla krajská radní pro oblast školství, mládeže a sportu Jana Fialová.

 

Soutěžící se mohou registrovat od 16. září, první kolo průběžné části odstartuje 21. října 2019 v 14.00 a do prosince jej budou následovat další čtyři kola. Finále soutěže v sídle Kraje Vysočina v Jihlavě připadá na měsíc březen, kdy výsledky 11. ročníku soutěže odhalí tři šťastné majitele dvoutýdenního kurzu anglického jazyka, na který odcestují během letních prázdnin v roce 2020. Ostatní finalisté se můžou těšit na věcné dary.

 

  • Dita Voborská, odbor školství, mládeže a sportu
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    e-mail: tisk@kr-vysocina.cz 

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 30.8.2019 / 30.8.2019

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - předseda výboru pro rozvoj strategických projektů, životní prostředí a MA 21

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze