Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Země živitelka je v plném proudu. Na stánku Vysočiny se tentokrát prezentují zeleninové pomazánky a řepkový olej

Země živitelka je v plném proudu. Na stánku Vysočiny se tentokrát prezentují zeleninové pomazánky a řepkový olej
Ve čtvrtek 22. srpna odstartoval v Českých Budějovicích už 46. ročník jednoho z největších a nejvýznamnějších mezinárodních agrosalonů v České republice a ani tentokrát na Zemi živitelce nechybí Kraj Vysočina, který patří k dlouhodobým pravidelným spoluvystavovatelům. Na stánku Vysočiny se v letošním roce prezentují vynikající zeleninové pomazánky od firmy Seneb z Pelhřimova a za studena lisovaný řepkový olej nejvyšší kvality z rodinné firmy manželů Hniličkových z Havlíčkova Brodu. Nabídku pro návštěvníky jako už tradičně doplňují na krajském stánku ochutnávky nejnovějších výrobků nesoucích logo Regionální potravina. Země živitelka potrvá na českobudějovickém výstavišti až do úterý 27. srpna.
 

 
 

Stánek s regionálními produkty a informačními materiály Kraje Vysočina najde veřejnost po celou dobu agrosalonu v pavilonu T. „Tradiční přehlídka zemědělství a potravinářství Země živitelka je každoročně příležitostí i pro menší výrobce z Vysočiny ukázat a nabídnout své produkty široké veřejnosti, neboť areálem výstaviště projde v průběhu výstavy více než 100 tisíc návštěvníků. V minulosti se už na stánku Vysočiny představili například producenti sýrů, pěstitelé kmínu, výrobci koření, včelaři a mnozí další,“ hodnotí účast Kraje Vysočina na agrosalonu Země živitelka hejtman Jiří Běhounek, který se včera zúčastnil slavnostního zahájení.


Brány výstaviště v Českých Budějovicích jsou otevřeny denně od 9.00 do 18.00 hodin, v úterý pak do 17.00 hodin. Více informací o Zemi živitelce najdete na www.zemezivitelka.cz.


živitelka

živitelka

živitelka

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 23.8.2019 / 23.8.2019

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze