Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Zahraniční vztahy

Mobilní verze webu

Letní dovádění s Vysočinou má za sebou první zastavení v Heřmanově

Letní dovádění s Vysočinou má za sebou první zastavení v Heřmanově
Heřmanovskou náves, vyzdobenou zelenomodrými krajskými barvami, v neděli zaplnilo několik stovek dětí, rodičů a seniorů, kteří si přišli užít první letošní Letní dovádění s Vysočinou. Čekal na ně pětihodinový program, jehož hlavní hvězdou byla skupina Maxim Turbulenc. „Záměrně připravujeme program Letních dovádění pro všechny věkové skupiny a jsem rád, když na akcích vidím nejenom rodiče s dětmi, ale i prarodiče. Podobnými akcemi podporujeme mezigenerační dialog a snažíme se o zapojení seniorů do společenského života,“ zmínil přínos mezigeneračních akcí náměstek pro oblast sociálních věcí Pavel Franěk.
 

 
 

Spoustu písniček a tanečků si pro děti připravil moderátor Milan Řezníček, k poslechu a tanci pro dospěláky hrála skupina Jarda Band. Nechyběly skákací hrady, virtuální realita pro teenagery, malování na obličej, zdravotní monitoring pro seniory či edukační program zaměřený na recyklaci. Do soutěží se mohly zapojit také všechny generace. Děti potěšily sladkosti, vítězové mezi dospělými si odnesli volné vstupenky na hudební festival Sázavafest.


Šanci prožít Letní dovádění mají všichni v Kraji Vysočina. Jednotlivá zastavení se konají ve všech okresech, na prázdninové neděle jsou připravena tato zastavení: 14. 7. Kouty na Třebíčsku, 21. 7. Světnov, 28. 7. Česká Bělá, 4. 8.  Brtnice, 11. 8. v Měřín, 18. 8. Rynárec a 25. 8. Sedlejov. Začátek je vždy od 14:00 hodin.


dovádění

  • Stanislava Holbová, odbor sociálních věcí
    Krajský úřad Kraje Vysočina
  • tisk@kr-vysocina.cz
 

Letní dovádění s Vysočinou má za sebou první zastavení v Heřmanově

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 10.7.2019 / 10.7.2019

 

Cesta: Titulní stránka > Zahraniční vztahy

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze