Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Dobrovolnictví je IN

Dobrovolnictví je IN
Dobrovolnictví a dobrovolnická činnost jsou dnes ve společnosti často skloňovanými tématy a k jejich propagaci přispívají pravidelně také úředníci Kraje Vysočina. V posledním červnovém týdnu navštívila čtveřice úředníků obyvatele Domova pro seniory ve Velkém Meziříčí. Návštěva nedaleké kavárny byla pro sedm seniorů vítaným zpestřením horkých červnových dnů. „S klienty sem přes léto chodíme každý měsíc, ale nemohou se zúčastnit všichni, někdy se zapojí i dobrovolníci, a tak jsme moc rádi, že jste za námi přijeli“, poznamenala Michaela Černá, pracovnice vztahů k veřejnosti Domova pro seniory Velké Meziříčí.
 

 
 

Senioři během posezení vzpomínali na svoji profesi, poděli se o nedávné zážitky z kulturního představení, a pochlubili se, jaké aktivity je čekají v blízké budoucnosti. O zábavu všech přítomných se postaral pan František, který toto příjemné setkání protkával písněmi z mládí.

„Bylo to velice zajímavé odpoledne, které rychle uteklo. Zpočátku jsem nevěděl, co si mám s klienty povídat, ale překvapili mě svou upřímností. Také mě zaujala krásná zahrada domova a park se cvičícími stroji, kde mohou klienti relaxovat i aktivně trávit volný čas,“ sdělil své zážitky z dobrovolnického odpoledne úředník Petr.


Krajští úředníci se shodli na tom, že strávili smysluplné odpoledne a na podzim už společně plánují další dobrovolnickou aktivitu.


dobrovolníci


  • Irena Hambálková, odbor sociálních věcí
    Krajský úřad Kraje Vysočina
  • tisk@kr-vysocina.cz
 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 29.6.2019 / 29.6.2019

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - předseda výboru pro rozvoj strategických projektů, životní prostředí a MA 21 > Tiskové zprávy

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze