Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Silnice II/602 mezi Olešnou a Strměchy se od 1. července uzavře. Nahradí ji pětiminutová objížďka

Z částečné na úplnou uzavírku se změní režim dopravy doprovázející modernizaci silnice II/602 mezi Olešnou a Strměchy na Pelhřimovsku. Neprůjezdný bude konkrétně úsek Olešná – křižovatka Rybníček a to v termínu 1. 7. – 6. 9. 2019. Důvodem je komplikované zajištění návazných prací s využitím stávajícího materiálu v dopravně komplikovaném místě. Druhý aspekt, který se promítl do změny režimu organizace dopravy, je zohlednění maximální bezpečnosti v místě stavby.
 

 
 

Objízdné trasy pro osobní auta a nákladní vozidla do 7,5 tun  budou nově vedeny obousměrně po trase Rybníček – Chvojnov – Služátky – Pelhřimov a budou v noci z 30. června na 1. červenec přeznačeny. Zdržení na objízdné trase je pouze několikaminutové oproti původní trase. Stejnou trasu budou moci využít i dálkové autobusy. Zajištění autobusových linek pro Plevnici a Olešnou je zajištěno, ke změně jízdních řádů nedochází.

Nákladní doprava nad 7,5 t budce vedena: Pelhřimov – Humpolec – Větrný Jeníkov – Jihlava.

  • Jitka Svatošová, oddělení tiskové
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    e-mail: tisk@kr-vysocina.cz

 

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 27.6.2019 / 27.6.2019

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - předseda výboru pro rozvoj strategických projektů, životní prostředí a MA 21 > Tiskové zprávy

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze