Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Informační technologie Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Připravuje se už šestá Letní škola seniorů

Připravuje se už šestá Letní škola seniorů
Cyklus přednášek pro seniory s názvem Letní škola seniorů vstupuje koncem června už do šestého ročníku. Jeho obliba rok od roku stoupá a senioři se už nyní těší na další přednášky a informace z rozmanitých oblastí života. Právě z důvodu vzrůstajícího počtu zájemců o tyto přednášky se letošní letní škola uskuteční dokonce ve 20 vybraných městech.
 

 
 

Odbor sociálních věcí Kraje Vysočina pořádá tuto aktivitu pod záštitou 1. náměstka hejtmana Kraje Vysočina Pavla Fraňka a jeho jménem tak zveme všechny seniory z Vysočiny na zajímavé přednášky do těchto měst: v první skupině jsou obce Jaroměřice nad Rokytnou, Třebíč, Velká Bíteš, Nové Město na Moravě, Třešť, Polná, Humpolec, Havlíčkova Borová, Vyskytná a Pacov. Do druhé skupiny byly zařazeny tyto obce: Hrotovice, Číměř, Měřín, Malá Losenice, Chotěboř, Světlá nad Sázavou, Košetice, Nová Cerekev, Brtnice a Přibyslavice.


Senioři si v první skupině měst Letní školy vyslechnou přednášku Ivy Georgievové: Spánek – základní kámen pevného zdraví, druhý týden za seniory přijede paní Jana Vejsadová a pan František Novotný s přednáškou Co si ženy pamatují a muži zapomínají. Ve třetím týdnu se senioři dozví od Ludmily Horákové, jak na Pitný režim a životosprávu v každém věku.


Druhá skupina vybraných obcí absolvuje přednášku Aleše Chytila s názvem Rozhýbejme svoje klouby a tělo pomocí vývojových metod. O Zahrádce pro radost i pro zdraví přijede za seniory Peter Gajdoštin a Jak si doma upéct kváskový chléb naučí seniory Gabi Hradecká.


Přednášky se v každém městě uskuteční v pravidelných 14denních intervalech, vždy ve stanovém čase a jsou pro seniory zdarma. Jediným úkolem pro seniory je přijít mezi své vrstevníky s dobrou náladou a chutí dozvědět se něco nového.


lšs

lšs

  • Táňa Křížová, odbor sociálních věcí
    Krajský úřad Kraje Vysočina
  • tisk@kr-vysocina.cz
 

Odkazy

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 3.6.2019 / 3.6.2019

 

Cesta: Titulní stránka > Informační technologie > Propagace IT

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze