Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Rodinný a sociální portál

Mobilní verze webu

Letní škola seniorů 2019

Cyklus přednášek pro seniory s názvem Letní škola seniorů vstupuje koncem června již do šestého ročníku. Jeho obliba rok od roku stoupá a senioři se již těší na další dávku přednášek a informací z rozmanitých oblastí života. Právě z důvodu vzrůstajícího počtu zájemců o tyto přednášky se letošní cyklus přednášek uskuteční dokonce ve 20 vybraných městech.
 

 
 

Odbor sociálních věcí Kraje Vysočina pořádá tuto aktivitu pod záštitou 1. náměstka hejtmana Kraje Vysočina Pavla Fraňka a jeho jménem tak zveme všechny seniory z Vysočiny na zajímavé přednášky do těchto měst: v první skupině jsou obce: Jaroměřice nad Rokytnou, Třebíč, Velká Bíteš, Nové Město na Moravě, Třešť, Polná, Humpolec, Havlíčkova Borová, Vyskytná a Pacov. Do druhé skupiny byly zařazeny tyto obce: Hrotovice, Číměř, Měřín, Malá Losenice, Chotěboř, Světlá nad Sázavou, Košetice, Nová Cerekev, Brtnice a Přibyslavice.


Senioři si v první skupině měst Letní školy vyslechnou přednášku Ivy Georgievové: Spánek – základní kámen pevného zdraví, druhý týden za seniory přijede paní Jana Vejsadová a pan František Novotný s přednáškou Co si ženy pamatují a muži zapomínají. Ve třetím týdnu se senioři dozví od Ludmily Horákové, jak na Pitný režim a životosprávu v každém věku.


Druhá skupina vybraných obcí absolvuje přednášku Aleše Chytila s názvem Rozhýbejme svoje klouby a tělo pomocí vývojových metod. O Zahrádce pro radost i pro zdraví přijede za seniory Peter Gajdoštin a Jak si doma upéct kváskový chléb naučí seniory Gabi Hradecká.


Přednášky se v každém městě uskuteční v pravidelných 14ti denních intervalech, vždy ve stanovém čase a jsou pro seniory zdarma. Jediným úkolem pro seniory je přijít mezi své vrstevníky s dobrou náladou a chutí dozvědět se něco nového.


Bližší informace získáte na tel. čísle 724 650 136 – Táňa Křížová.

 

Odkazy

 
Zodpovídá: Jakub Kumpa
Vytvořeno / změněno: 29.5.2019 / 29.5.2019
Informace jsou aktuální

 

Cesta: Titulní stránka > Rodinný a sociální portál

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze