Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Kraj Vysočina prodává rozsáhlý areál bývalé střední školy na Demlově ulici v Třebíči

Třebíč, Demlova
Areál o celkové rozloze 4 768 m2 v třebíčské lokalitě Horka – Domky vymezený ulicemi Demlova, Zahradníčkova, Nikodémova a Kubešova je aktuálně na prodej. Minimální nabídková cena byla dnes Radou Kraje Vysočina stanovena na 16 070 tisíc korun. Prodej nemovitosti bude proveden výběrovým řízením na určení pořadí z řad zájemců o koupi. Až do 17. května 2019 je možné skládat povinnou jistinu na účet Krajského úřadu Kraje Vysočina, následovat bude 20. května výběrové řízení na určení pořadí.
 

 
 

Nejstarší budova areálu byla postavena v roce 1949, je podsklepená a má tři nadzemní podlaží. Jedno z podlaží aktuálně využívá  nájemce ZŠ Světlo, a to na dobu určitou do konce roku 2019, stejně je tomu i v případě jedné pronajaté bytové jednotky. K budově přimyká spojovací přístavba, která je podsklepená, v její nadzemní části je umístěna kuchyně a jídelna. V dalším třípodlažním objektu jsou učebny, funkční tělocvična, kancelářské prostory. Pozemek dvorního traktu školních budov je využíván jako parkoviště, manipulační plocha a klidová zóna. Budovy jsou napojeny na inženýrské sítě, přípojku elektro, vody, kanalizaci a zemní plyn, na centrální dálkovou distribuci tepla, neboť původní plynové kotle byly odpojeny. Celkový stav budov byl klasifikován jako velice dobrý, v některých částech byla provedena výměna oken,"  popisuje stav Martin Kukla, náměstek hejtmana Kraje Vysočina pro oblast ekonomiky a majetku.

 

Záměr prodeje pozemků, zastavěných ploch a staveb bývalé Střední průmyslové školy Třebíč v lokalitě Horka-Domky Třebíč bude zveřejněn na úřední desce Krajského úřadu Kraje Vysočina. Objekty je možné si prohlédnout 6. května 2019 v době ve 14.00 hodin nebo po předchozí dohodě s Petrem Dvořákem, tel.: 724 650 192.

 

Třebíč, DemlovaTřebíč, DemlovaTřebíč, DemlovaTřebíč, DemlovaTřebíč, Demlova

  • tisk@kr-vysocina.cz

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 16.4.2019 / 16.4.2019

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze