Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Mezinárodní gastronomická soutěž „Vaříme to slow II.“

 

 
 

Vážená paní ředitelko,


Vážený pane řediteli,


dovolujeme si Vás informovat o konání gastronomické soutěže, kterou pořádá Plzeňský kraj, jako člen Evropského regionu Dunaj-Vltava, v rámci realizace svého dlouhodobého tématu GASTRONOMIE. Do soutěže se mohou zapojit všechny gastronomicky zaměřené střední školy z Evropského regionu Dunaj – Vltava (Kraj Vysočina, Jihočeský a Plzeňský kraj, Horní a Dolní Rakousko, Horní Falc a Dolní Bavorsko). Všichni účastníci musí být v době konání soutěže studenty tříletého učebního oboru Kuchař- číšník nebo oboru příbuzného.


Školy se mohou registrovat emailem na adresu tomas.popp@envic.cz do 6. května 2019. Následně proběhne první, korespondenční, kolo soutěže, které končí 6. června 2019. Z účastníků korespondenčního kola bude vybráno 8 finalistů pro praktickou část soutěže, která proběhne 14. září 2049 v Plzni. Podrobnější informace a pravidla soutěže najdete v příloze emailu.


Případné dotazy směřujte prosím na pana Tomáše Poppa (tel. č. +420 777 239 808, e-mail: tomas.popp@envic.cz), pod jehož taktovkou vznikla mimo jiné také dvojjazyčná kuchařka „Chutě Evropského regionu Dunaj-Vltava – Vaříme dobře“ (http://www.varimedobre.eu/wp-content/uploads/2017/02/Kucharka_DunajVltava_2016_web.pdf) nebo série videoreceptů z této kuchařky (https://www.youtube.com/channel/UCTsoyHLyqu2UpeFzjyQc71g).


 

 

Odkazy

 
Zodpovídá: PaedDr. Vladimír Zelený
Vytvořeno / změněno: 8.4.2019 / 8.4.2019
Informace vyžadují kontrolu

 

Cesta: Titulní stránka

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze