Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Představení rodinné a seniorské politiky starostům z ORP Náměšť nad Oslavou

Představení rodinné a seniorské politiky starostům z ORP Náměšť nad Oslavou
Koncem minulého týdne se uskutečnilo v hotelu Podlesí setkání starostů z regionu Náměšť nad Oslavou. Tohoto setkání využili i zástupci Kraje Vysočina, kteří starostům přijeli představit krajskou rodinnou a seniorskou politiku. „Rádi bychom představili naši koncepci rodinné a seniorské politiky také zástupcům menších obcí, nabídli jim metodickou podporu pro realizaci na místní úrovni a ukázali jim její význam a přínos pro život v obci,“ vysvětlil důvod setkání náměstek hejtmana pro oblast sociálních věcí Pavel Franěk.
 

 
 

Starostům byla na úvod vystoupení prezentována aktivní rodinná a seniorská politika, kterou kraj zaměřuje především na prevenci. Byly představeny aktivity v této oblasti, realizované přímo krajem, ale především byly představeny možnosti, jak na místní úrovni oslovit aktivní rodiče s dětmi a seniory, kteří se dále chtějí rozvíjet a vzdělávat, trávit společný čas a vytvářet tak komunitní život v daném místě. Starostové se seznámili i s významnými investicemi kraje v sociální oblasti, prezentovány jim byly i všechna zařízení a organizace v ORP Náměšť nad Oslavou a nabídka terénních sociálních služeb v tomto regionu.

 

orp

  • Stanislava Holbová, odbor sociálních věcí
    Krajský úřad Kraje Vysočina
  • tisk@kr-vysocina.cz
 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 25.3.2019 / 25.3.2019

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - předseda výboru pro rozvoj strategických projektů, životní prostředí a MA 21 > Tiskové zprávy

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze