Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Mládež a sport

Mobilní verze webu

MPSV vyhlašuje další ročník soutěže Obec přátelská rodině a seniorům 2019

Další ročník soutěže MPSV Obec přátelská rodině a seniorům 2019 vyhlášen
Také pro letošní rok vyhlásilo Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR ve spolupráci s partnery další ročník soutěže „Obec přátelská rodině a seniorům 2019“. V rámci soutěže budou podporovány dvě dotační oblasti: 1. Obec přátelská rodině a 2. Obec přátelská seniorům. Podpořeny budou žádosti pomáhající obcím rozvíjet a realizovat prorodinné a seniorské aktivity na podporu mezigenerační soudržnosti na komunální úrovni. „Jsem přesvědčen, že obce Kraje Vysočina se v oblasti prorodinné a seniorské politiky mají čím pochlubit a rozhodně realizované projekty v této oblasti mají šanci obstát v celostátní konkurenci,“ povzbudil k účasti ve svém dopise všechny starostky a starosty obcí 1. náměstek hejtmana pro oblast sociálních věcí Pavel Franěk.
 

 
 

Soutěže se mohou zúčastnit a získat tak titul „Obec přátelská rodině 2019“ a „Obec přátelská seniorům 2019“ všechna města, obce, statutární města a městské části nebo obvody statutárních měst z celé České republiky. Své síly poměří v pěti velikostních kategoriích podle počtu obyvatel. Přihlášky do obou soutěží je možné zasílat do 14. 4. 2019.


Více informací k soutěžím a potřebné podklady k účasti naleznete na webových stránkách MPSV.  • Stanislava Holbová, odbor sociálních věcí
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    e-mail: tisk@kr-vysocina.cz
 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 21.3.2019 / 21.3.2019

 

Cesta: Titulní stránka > Mládež a sport

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze