Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Kraj Vysočina hledá ředitele/ředitelku Psychocentra

Kraj Vysočina hledá ředitele/ředitelku Psychocentra
Rada Kraje Vysočina, jako zástupce zřizovatele, vyhlásila výběrové řízení na obsazení vedoucího pracovního místa ředitele/ředitelky Psychocentra – manželské a rodinné poradny Kraje Vysočina. 15 let Psychocentrum funguje pod vedením současné ředitelky Olgy Hlinkové, která se rozhodla svou profesní kariéru ředitelky v nejbližším období ukončit.
 

 
 

„Psychocentrum v současné době představuje stabilní a velice dobře fungující organizaci, která se věnuje podpoře a obnově rodinných vztahů, a významně tak napomáhá k realizaci opatření krajské rodinné politiky. Předpokládám, že nový ředitel nebo ředitelka budou v této práci pokračovat a dále ji rozvíjet,“ přibližuje činnost Psychocentra a očekávání od nového vedení náměstek hejtmana Pavel Franěk, v jehož gesci organizace funguje.

 

Nezbytnou podmínku pro výkon funkce jsou kvalifikační požadavky v podobě vysokoškolského vzdělání v magisterském či doktorandském studijním programu jednooborové psychologie s praxí 5 let nebo programu sociální práce s praxí 10 let. Požadovány jsou zkušenosti z oblasti managementu, řízení lidských zdrojů a vedení pracovního týmu.

 

 Podrobné informace k výběrovému řízení naleznete na této webové adrese. Přihlášky přijímá Kraj Vysočina do 22. 3. 2019 v 12:00 hodin.

 

  • Více informací Jakub Kumpa, odbor sociálních věcí
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    e-mail: tisk@kr-vysocina.cz

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 14.3.2019 / 14.3.2019

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze