Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Cestovních ruch – příležitost pro venkov

Cestovních ruch – příležitost pro venkov
Na Vysoké škole polytechnické Jihlava proběhl 14. ročník mezinárodní konference Aktuální problémy cestovního ruchu, tentokrát na téma „Cestovní ruch – příležitost pro venkov“. Cílem dvoudenní konference (27. 2. – 28. 2. 2019) bylo poukázat na možné přínosy rozvoje cestovního ruchu pro venkovské oblasti. Tématy letošního ročníku byly mimo jiné specifické formy venkovského cestovního ruchu (agroturistika, hipoturistika, kreativní a umělecké pobyty, meditační pobyty), význam cyklotras a naučných stezek pro rozvoj venkovského cestovního ruchu či ekonomické a sociální přínosy rozvoje cestovního ruchu na venkově.
 

 
 

Při této příležitosti Evropský region Dunaj-Vltava prezentoval novou publikaci nejen pro milovníky pěší turistiky s názvem „28 nejhezčích okružních výletů pro pěší“, která z každého regionu nabízí 4 okružní trasy různé obtížnosti po zajímavých místech regionu. Nová publikace doplňuje cyklopublikaci „28 nejhezčích jednodenních výletů“ a stává se tak dalším nástrojem podpory rozvoje cestovního ruchu, který je jedním z témat vzájemné spolupráce ERDV.

Konferenci pořádala Vysoká škola polytechnická Jihlava, Katedra cestovního ruchu a příspěvková organizace Vysočina Tourism pod záštitou ministryně pro místní rozvoj, hejtmana Kraje Vysočina a primátorky statutárního města Jihlava.


KonferenceKonferenceKonference

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 28.2.2019 / 28.2.2019

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina > Servis pro

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze