Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Až do konce března je čas na předložení nominací na nejvyšší ocenění Kraje Vysočina

medaile
Kraj Vysočina přijímá až do konce března nominace na udělení nejvyšších ocenění Kraje Vysočina. Příběhy výjimečných lidí žijících v našem regionu, lidí, kteří ve své profesi dokázali pokořit hranice nebo třeba překonávají s mimořádným nasazením běžné limity musí být podány prostřednictvím některého z 45 krajských zastupitelů. Jde o lety osvědčenou praxi, kterou Kraj Vysočina respektuje už od roku 2008. Za tu dobu se sešly více než tři stovky nominací a bylo uděleno 92 medailí.
 

 
 

„V roce 2008 byl položen pevný základ tradice. Ta má teď podobu mimořádné a prestižní společenské události. Jména všech, kdo stáli za myšlenkou zrodu medaile, i těch, kteří laureáty nominovali, budou jednou možná zapomenuta, ale jména oceněných se už navždy stanou součástí historie Kraje Vysočina – historie, na kterou jsme náležitě hrdí,“ komentoval tradici hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek.

 

V roce 2018 získala nejvyšší ocenění Kraje Vysočina vrcholová sportovkyně Martina Sáblíková, trenér Petr Ryška, profesionální záchranářka a dobrovolná hasička Pavlína Havlenová, triatlonista a kvadriatlonista Petr Mejzlík, lyžař Petr Zezula, speciální pedagog a etoped Zdeněk Martínek, dirigent Jiří Jakeš, házenkářka Lucie Satrapová, cestovatelka Monika Benešová, umělec a řezbář Pavel Toman a tanečnice Denisa Musilová.

Informace o všech oceněných držitelích nejvyššího ocenění Kraje Vysočina jsou k dispozici pod odkazem: https://www.kr-vysocina.cz/oceneni.asp?p1=42035


Fofo: 1) společná momentka oceněných roku 2018, 2) ocenění pro Pavla Tomana.

Nejvyšší ocenění Kraje VysočinaPavel Toman

  • tisk@kr-vysocina.cz

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 31.1.2019 / 31.1.2019

 

Cesta: Titulní stránka

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies