Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro příspěvkové organizace kraje

Mobilní verze webu

Programy Family a Senior Pointů na 1. pololetí 2019

Programy Family a Senior Pointů na 1. pololetí 2019
„Pokud vaše novoroční předsevzetí směřují k aktivnímu a zdravému životu, pak pro vás Family a Senior Pointy v Kraji Vysočina mohou být velkým pomocníkem. Jejich programy jsou plné aktivit zaměřených na další vzdělávání, podporu zdravého životního stylu a smysluplného trávení volného času,“ stručně popsal přínos Pointů pro rodiny s dětmi a seniory náměstek hejtmana pro oblast sociálních věcí Pavel Franěk.
 

 
 

Kontaktní pracovnice v pobočkách Family a Senior Pointů, jež fungují ve všech okresních městech, pro vás připravily opět velmi zajímavý a doslova nabitý program aktivit, které by měly podporovat váš růst a rozvoj. Přednášky, semináře, pohybové aktivity, tvořivé dílny či mezigenerační akce jsou připraveny tak, aby vám přinášely  nové poznatky, zkušenosti a také radost. Kontaktní pracovnice jsou připraveny vám poradit či zprostředkovat pomoc ve všech oblastech rodinného a seniorského života, poskytnout vám přehled o volnočasových aktivitách dalších organizací v daném regionu a připraví pro vás příjemné prostředí pro krátkodobou péči o malé děti či setkání s vrstevníky.  

 

Kraj Vysočina při provozování Family a Senior Pointů intenzivně spolupracuje s městy, ve kterých fungují. Na jejich provoz ročně přispívá finanční částkou 180 tisíc Kč na jednu pobočku. Kontaktní pracovnice vede i metodicky a podporuje jejich další vzdělávání.

 

Podrobný program všech poboček Family a Senior Pointů, včetně adres a kontaktů na ně, naleznete v letácích níže.  • Stanislava Holbová, odbor sociálních věcí
    Krajský úřad Kraje Vysočina
  • tisk@kr-vysocina.cz
 

Odkazy

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 7.1.2019 / 7.1.2019

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro příspěvkové organizace

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze