Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro příspěvkové organizace kraje

Mobilní verze webu

Kraj Vysočina hledá nejlepší sportovce uplynulého roku

Kraj Vysočina hledá nejlepší sportovce uplynulého roku
Počínaje dnešním dnem odstartoval další ročník ankety Sportovec Kraje Vysočina, jejímž cílem je zviditelnit mimořádné sportovní výkony a úspěchy sportovců z Vysočiny v roce 2018. Sportovní kluby, svazy a organizace mohou nominovat své favority v odborné části ankety od dnešního dne až do konce ledna 2019. „Poté od 6. února bude moci své hlasy pro nej sportovce nebo kolektivy zasílat také veřejnost. Stejně jako v předchozích ročnících se bude hlasovat prostřednictvím elektronického formuláře,“ upřesňuje krajská radní pro oblast školství, mládeže a sportu Jana Fialová.
 

 
 

Odborná část ankety je od 7. až do konce ledna 2019 otevřena na speciálně připravených webových stránkách spravovaných Českou unií sportu Kraje Vysočina. Veškeré údaje o nominovaných jsou přijímány pouze prostřednictvím této stránky. O jednotlivých nominacích poté rozhodne odborná komise složená z odborníků i sportovních osobností regionu.


Od 6. února do 6. března bude pro fanoušky spuštěna pod tímto odkazem veřejná část ankety. V tomto termínu může každý sportovní fanda zaslat svůj hlas nominovaným v kategorii jednotlivec a sportovní kolektiv nebo prostřednictvím formuláře přidat vlastní tip. Slavnostní galavečer s vyhlášením nejlepších sportovců Kraje Vysočina pro rok 2018 se uskuteční 11. dubna 2019 v Pelhřimově.


Více informací k anketě je také na Facebooku sportovce: www.facebook.com/sportoveckrajevysocina.


V předchozím ročníku ankety Sportovec Kraje Vysočina 2017 uspěli taekwondistka Iveta Jiránková a mistr světa v silovém trojboji David Lupač. Prvenství mezi kolektivy patřilo hokejovému klubu HC Dukla Jihlava. Veřejnost nejvíce ocenila výkony Pavlíny Havlenové v hasičském sportu a kadetský tým BM Fitness Havlíčkův Brod.  • Zdeněk Beneš, odbor školství, mládeže a sportu
    Krajský úřad Kraje Vysočina
  • tisk@kr-vysocina.cz
 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 7.1.2019 / 7.1.2019

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro příspěvkové organizace

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze