Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu

Mobilní verze webu

Hledají se stážisté do kanceláře Kraje Vysočina v Bruselu

Hledají se stážisté do kanceláře Kraje Vysočina v Bruselu
Kraj Vysočina opět hledá zájemce na neplacenou pozici stážisty v kanceláři svého zastoupení v Bruselu. „Stážistou může být student prezenčního bakalářského nebo magisterského studia s dobrou znalostí anglického jazyka, případně dalšího cizího jazyka, požadavkem je také znalost reálií Evropské unie i Kraje Vysočina.“ přibližuje základní požadavky na stážisty Jan Skála z odboru sekretariátu hejtmana a zároveň zástupce Kraje Vysočina v Bruselu a dodává, že životopisy a motivační dopisy je nutné zaslat v elektronické podobě do 20. prosince 2018.
 

 
 

Kraj aktuálně hledá stážisty na letní semestr 2019/2020, a to na šestiměsíční stáž nebo dvě tříměsíční stáže, a na jednu tříměsíční stáž v zimním semestru 2020/2021. A co je hlavní náplní práce v kanceláři Kraje Vysočina v Bruselu? Účast na důležitých jednáních, podílení se na akcích, které kraj v Bruselu pořádá, nebo zpracovávání týdenních rešerší o aktuálním dění v unijních strukturách.

 

Výběrové řízení na stážisty Kraje Vysočina v Bruselu, které se uskuteční v lednu 2019, se skládá ze dvou částí – písemného testu z reálií EU a Kraje Vysočina a ústního pohovoru v angličtině a češtině. „Výhodou je, že studenti mohou na stáž čerpat grant z programu ERASMUS+, zbytek nákladů si zájemce hradí z vlastních zdrojů,“ upřesnil Jan Skála.


Více informací k výběrovému řízení na pozici stážisty v Bruselu jsou v přiloženém letáku:


stáže EU

 

Odkazy

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 5.12.2018 / 5.12.2018

 

Cesta: Titulní stránka > Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze