Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Kultura a památky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Konference k dotační politice kraje v roce 2019

Konference k dotační politice kraje v roce 2019
Jak již jsme vás informovali, dojde od roku 2019 k zásadním změnám v dotační politice Kraje Vysočina. Všechny pravidelné dotační tituly budou vyhlašovány jako programy Fondu Vysočiny. Programy tak budou mít jednotný charakter výzev, stejný formulář žádosti atp. V rámci Fondu budou vyhlašovány i programy, kde i nadále bude zachován nesoutěžní charakter tak, jak byly žadatelé zvyklí (např. Program obnovy venkova Vysočiny). Všechny změny jsou vedeny s úmyslem co nejvíce zpřehlednit celý systém poskytování dotací pro žadatele.
 

 
 

Jaké změny to žadatelům přinese? Bude možné žádosti doplňovat? Co se stane, pokud budu mít nižší celkové náklady? Jaké programy budou pro rok 2019 vyhlášeny? Odpovědi nejen na tyto otázky se dozvíte na konferenci, která se koná 7. ledna 2019 v budově B krajského úřadu na ulici Žižkova 57 v Jihlavě. Akce začíná v 10:30 hod. Na konferenci budou přítomni zástupci všech garantů jednotlivých programů, kteří vám rádi zodpoví dotazy k vašim připravovaným projektům. Přijďte s nimi podiskutovat ke kulatým stolům.


První dotační tituly na rok 2019 bude vyhlašovat prosincové zastupitelstvo kraje 11. prosince 2018 spolu s rozpočtem kraje na daný rok, zároveň již v tuto dobu budou známy také všechny programy, které budou pro rok 2019 připraveny. K tomuto datu připravujeme spuštění nového vzhledu dotačního webu.. 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 27.11.2018 / 27.11.2018

 

Cesta: Titulní stránka > Kultura a památky > Kultura > Tradiční lidová kultura

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze