Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro novináře

Mobilní verze webu

Dny pro seniory

Dny pro seniory
Aktivity v rámci Dnů pro seniory, jež se uskuteční v týdnu od 1. do 5. října, chystají kontaktní pracovnice na všech pobočkách Senior Pointů v Kraji Vysočina. „Každý Senior Point si chystá svůj program, jedno však mají společné. Představit své služby, vytvořit pro seniory příjemné a milé prostředí a nabídnout jim zajímavé vzdělávací, poznávací, pohybové a tvořivé aktivity,“ sdělil k programu Dnů pro seniory náměstek hejtmana pro oblast sociálních věcí Pavel Franěk.
 

 
 

Dny pro seniory, které se konají u příležitosti Mezinárodního dne seniorů, jsou určeny pro seniory, kteří chtějí trávit svůj čas aktivně, pracovat na svém rozvoji a rádi něco udělají pro své zdraví. Pro návštěvníky budou připraveny zajímavé přednášky a semináře, zdravotní cvičení, mezigenerační aktivity s dětmi, promítání filmů, posezení s hudbou či tvořivé dílny, ze kterých si domů odnesou hezké výrobky. V pátek tuto akci uzavře v Havlíčkově Brodě Seniorská miniolympiáda, ve které poměří síly pětičlenné tými seniorů z celého kraje.

 

Podrobný program a časový harmonogram Dnů pro seniory, včetně adres a kontaktů na jednotlivé Senior Pointy, naleznete v přiložených letáčcích.


  • Stanislava Holbová, odbor sociálních věcí
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    e-mail: tisk@kr-vysocina.cz

 

Odkazy

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 21.9.2018 / 21.9.2018

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro novináře > Tiskové zprávy > 2018 > Listopad

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze