Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Kraj Vysočina se opět ukáže na Země živitelce v Českých Budějovicích

Opět po roce se představí Kraj Vysočina se svým stánkem na agrofestivalu Země živitelka v Českých Budějovicích. Od čtvrtka 23. do úterý 28. srpna 2018 bude v pavilonu T věnovanému regionálním potravinám vonět mimo jiné také uzenina nebo med z Vysočiny. „Letos chceme představit především nositele označení Regionální potravina nebo Vysočiny regionální produkt a jejich mimořádně kvalitní výrobky. Postupně se jich na stánku Vysočiny vystřídá s nabídkou několik,“ říká Martin Hyský, radní Kraje Vysočina pro oblast životního prostředí a zemědělství.
 

 
 

Novinkou na stánku Kraje Vysočina bude za studena lisovaný kmínový a makový olej. Mezi spotřebiteli je o obě nové suroviny do kuchyně obrovský zájem. Stejně jako v minulých letech bude Vysočina představovat i práci včelařů – na stánku bude možné koupit nejen tradiční med, ale i med s příchutěmi a další výrobky z včelího vosku.

 

Pro malé návštěvníky budou k dispozici regionální omalovánky, skládačky a hry s environmentální tématikou.


Země živitelka


  • Jitka Merunková, odbor životního prostředí a zemědělství
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    e-mail: tisk@kr-vysocina.cz

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 21.8.2018 / 21.8.2018

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - předseda výboru pro rozvoj strategických projektů, životní prostředí a MA 21 > Tiskové zprávy

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze