Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Kultura a památky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Letní dovádění s Krajem Vysočina začíná už tuto neděli v Horní Krupé

Letní dovádění s Vysočinou lidi pobavilo
Pravidelná prázdninová tour Letní dovádění s Krajem Vysočina odstartuje tuto neděli 8. července. V průběhu léta zavítá krajský promotým s programem pro celou rodinu do osmi vybraných měst a obcí. První zastávkou Letního dovádění je Horní Krupá, posledním prázdninovým zastavením bude 26. srpna Osová Bítýška.
 

 
 

Letní dovádění tradičně nabídne zábavný program pro všechny návštěvníky bez rozdílu věku. Speciálním hostem bude profesionální silák Železný Zekon. Děti si užijí program s moderátorem Milanem Řezníčkem a řadu atrakcí a soutěží jako malování na obličej nebo rozptýlení v podobně kvízů. Senioři mají možnost stejně jako v minulosti bezplatně využít zdravotní poradenství. V průběhu dne si zájemci mohou zdarma zaregistrovat Rodinný nebo Senior pas Kraje Vysočina, se kterým lze po celé České republice čerpat různé slevy a výhody. Oproti minulému roku letní dovádění nabídne i ekologický program zaměřený na recyklaci.

 

Pro návštěvníky budou připraveny grilované speciality a vychlazené nápoje. Se svým stánkem nebude chybět ani Kavárna Pohodička, kde kvalitní kávu a palačinky připravují klienti Domova bez zámku z Náměště nad Oslavou.

 

Program Letního dovádění s Krajem Vysočina začíná vždy ve 14:00 hodin. Akce se konají na místních hřištích nebo ve sportovních areálech. 

 

Letní dovádění 2018

  • Lucie Ješátková, oddělení tiskové
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    e-mail: tisk@kr-vysocina.cz

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 2.7.2018 / 2.7.2018

 

Cesta: Titulní stránka > Kultura a památky > Kultura > Tradiční lidová kultura

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze