Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Rodinný a sociální portál

Mobilní verze webu

Oslavy 100 let od vzniku Československa se po Jihlavě stěhují do Pelhřimova a do Žďáru nad Sázavou

Oslavy 100 let od vzniku Československa se po Jihlavě stěhují do Pelhřimova a do Žďáru nad Sázavou
V duchu motta celokrajských oslav Proletí 100letí se v rámci programu Festivalu Pelhřimov – město rekordů 2018 představí doprovodný program plný symbolů první republiky a připomenutí si úctyhodného výročí. Po Jihlavě, je Pelhřimov v pátek 8. června 2018 v podvečer další plánovanou zastávkou pro podívanou nevídané akrobatické show, na které nebudou chybět velkolepé pyrotechnické efekty nebo například největší česká vlajka. Program krajských oslav republiky v podobném duchu čeká o den později, tedy v sobotu 9. června 2018, i na návštěvníky Dne Žďáru.
 

 
 

Vedení města Pelhřimov a zástupci místní základní umělecké školy převezmou na Galavečeru rekordů část symbolického krajského stromu, který dozdobí dle vlastní fantazie a v září při vyvrcholení krajských oslav republiky vloží svou část stromu mezi ostatní okresy. V sobotu poputuje další část stromu do rukou vedení Žďáru nad Sázavou.


Svou krajskou, národní i celosvětovou premiéru si v Pelhřimově 8. června odbyde „lunaparková“ kovová atrakce ve tvaru pro náš národ symbolické obří osmičky. Ta nabídne jedinečnou podívanou nejen na fyzkulturní výkon speciálně připravených akrobatů pohybujících se v konstrukci za hranou běžných lidských výkonů a možností, ale i dechberoucí ohňovou show – to vše v jeden okamžik a jen pro Vás. Oslavte s námi stoleté narozeniny naší republiky v pátek v Pelhřimově a také v sobotu ve Žďáře nad Sázavou.

 

Buďte u toho, až se ve Vašem městě bude psát začátek historie nového století České republiky, protože platí: Stoletá republika? Nepůjde to bez publika!


 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 4.6.2018 / 4.6.2018

 

Cesta: Titulní stránka > Rodinný a sociální portál

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze