Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Máte doma muzejní kousek?

Máte doma muzejní kousek?
I letos se mohou obyvatelé celé republiky zapojit do projektu Máte doma muzejní kousek?, který připravil kolektivní systém ELEKTROWIN ve spolupráci s Národním technickým muzeem (NTM). Možnost přihlásit „historické“ elektrozařízení do projektu budou mít všichni až do konce roku 2018.
 

 
 

Pokud jste přesvědčeni, že máte doma spotřebič, který byste rádi věnovali do sbírky Národního technického muzea, stačí udělat pár jednoduchých věcí. Vyfoťte jej, doplňte jeho popis - odhadované stáří, stav, dochované příslušenství, případně další informace (manuál, návod, prodejní doklad, apod.) a zašlete emailem do 31. prosince 2018 na adresu muzejni.kousek@elektrowin.cz.


Odměna pro vybrané kousky

V každém kalendářním čtvrtletí vybere kurátor Národního technického muzea pět předmětů zařaditelných do sbírek NTM a jejich majitelé následně obdrží poukázku na nákup nového spotřebního zboží v hodnotě 500 Kč, čestnou vstupenku do muzea pro 2 osoby a drobný dárek od ELEKTROWINu.

 

Nejpozději do 15. ledna 2019 určí kurátor NTM „Nej muzejní kousek 2018“, tedy spotřebič, který představuje pro muzeum nejvýznamnější přínos. Původní majitel takovéhoto elektrozařízení získá poukázku na nákup spotřebního zboží v hodnotě 5 000 Kč.


Fotografie zajímavých exponátů z Kraje Vysočina se stanou součástí krajské putovní výstavy k předcházení vzniku odpadů, kterou Kraj Vysočina chystá na duben 2019  a druhou šanci dostanou i spotřebiče z Kraje Vysočina, které si do svých sbírek nevybere NTM.


Více informací k soutěži naleznete na stránkách www. elektrowin.cz nebo www.ntm.cz.


plakat

  • zpráva převzata od Elektrowin
 

Odkazy

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 29.3.2018 / 29.3.2018

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze