Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Hlasujte pro projekty neziskovek na burze filantropie

Hlasujte pro projekty neziskovek na burze filantropie
V těchto dnech můžete hlasovat na webu www.burzafilantropie.cz pro přihlášené projekty neziskových organizací z Jihlavska. Smyslem burzy je spojování neziskovek, firem a veřejné správy; zapojena je však do ní prostřednictvím hlasování i veřejnost. Hlasovat pro přihlášené projekty v okrese Jihlava je možné od 22. března do 29. března 2018 do 12:00 hodin. Za organizaci aktivity je odpovědný KOUS Vysočina, z. s. , který za podpory Kraje Vysočina a Koalice nevládek Pardubicka, z. s. realizuje projekt Burza filantropie na Vysočině.
 

 
 

Projekt neziskové organizace z okresu Jihlava s nejvíce obdrženými hlasy postoupí do finále burzy, kde jej zástupce vítězné neziskovky bude prezentovat donátorům a žádat je o finanční, materiální nebo jinou podporu. Další projekty neziskovek, které se budou prezentovat na finále Burzy filantropie budou v interním hlasování vybírat donátoři ze zapojených firem. Prezentace projektů během Burzy filantropie v okrese Jihlava proběhne 13. června 2018 v sídle Kraje Vysočina v Jihlavě.


‚Po úspěšném loňském prvním ročníku burzy jsme rádi vyhověli žádosti o záštitu nad touto akcí i letos,“ řekl první náměstek hejtmana Kraje Vysočina Pavel Franěk.


www.burzafilantropie.cz  • Josef Loveček, oddělení regionálního rozvoje
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    tel.: 564 602 564, e-mail: lovecek.j@kr-vysocina.cz
 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 23.3.2018 / 23.3.2018

 

Cesta: Titulní stránka > Oficiální internetové stránky Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze