Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Kultura a památky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Soutěž Vesnice roku 2018 odstartovala

Soutěž Vesnice roku 2018 odstartovala
V úterý 20. února 2018 byl na konferenci Den malých obcí zahájen už 24. ročník soutěže Vesnice roku v Programu obnovy venkova. Soutěžní klání bude stejně jako každý rok probíhat ve dvou kolech – krajském a celostátním. Vítězná obec získá finanční odměnu dva miliony korun a nově také osobní automobil na dva roky, který zapůjčí partner soutěže ŠKODA AUTO.
 

 
 

„Cílem soutěže Vesnice roku v Programu obnovy venkova je snaha povzbudit obyvatele venkova k aktivní účasti na rozvoji svého domova, zveřejnit rozmanitost a pestrost uskutečňování programů obnovy vesnic a upozornit širokou veřejnost na význam venkova,“ upřesnil náměstek hejtmana Kraje Vysočina pro oblast regionálního rozvoje Pavel Pacal.


Od 20. února 2018 mohou obce podávat přihlášky do soutěže (formulář přihlášky je zde: www.vesniceroku.cz/prihlaska). Přihláška do soutěže, se všemi přílohami, musí být odeslána nejpozději do 30. dubna 2018 (to je poslední den, kdy může být přihláška doručena) na adresu Ministerstva pro místní rozvoj, k rukám Ing. Miroslavy Tiché, tajemnice soutěže.


Více informací o soutěži naleznete na: www.vesniceroku.cz 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 21.2.2018 / 21.2.2018

 

Cesta: Titulní stránka > Kultura a památky > Kultura > Tradiční lidová kultura

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze