Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Kultura a památky Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Konzultační dny v Kraji Vysočina v rámci Operačního programu Zaměstnanost

Také v tomto pololetí se budou konat konzultační dny odboru Podpory projektů Řídicího orgánu Operačního programu Zaměstnanost (OPZ) v jednotlivých krajích. Konzultace jsou určeny zájemcům o informace k většině témat OPZ a v Kraji Vysočina se uskuteční ve dnech 20. 2. 2018, 20. 3. 2018, 17. 4. 2018, 15. 5. 2018 a 19. 6. 2018.
 

 
 

Cílem konzultačních schůzek je bezplatně poskytnout zájemcům informace obecně o OPZ, plánovaných/vyhlášených výzvách, případně individuálně konzultovat předběžné projektové návrhy či nápady v jejich lokalitě, a to v rámci osobního jednání, bez nutnosti kvůli informacím cestovat. Projektoví manažeři vyjdou zájemcům maximálně vstříc, tudíž budou témata a struktura konzultace přizpůsobeny jednotlivým konzultujícím. Také konkrétní datum a čas konzultace je možné si domluvit a to na v jednotlivých kancelářích v území nebo v rámci pravidelných konzultačních dnů organizovaných centrálním pracovištěm pro kraje, kde stálá kancelář není.


Pro více informací lze kontaktovat přímo daného projektového manažera na tomto odkaze: https://www.esfcr.cz/konzultace-k-projektum-opz

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 19.2.2018 / 19.2.2018

 

Cesta: Titulní stránka > Kultura a památky > Kultura > Tradiční lidová kultura

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze