Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro podnikatele

Mobilní verze webu

Kraj Vysočina se zapsal do České knihy rekordů

Vysočina v pohybu
Neděle 28. ledna patřila v nákupním centru City Park Jihlava akci Vysočina v pohybu, jejímž cílem byla propagace volnočasových aktivit v celém regionu. „Cílem akce bylo přitáhnout děti ke sportům a dalším aktivitám, aby svůj volný čas využili smysluplně a neseděly jen u počítače“ uvedl 1. náměstek hejtmana Kraje Vysočina Pavel Franěk. Během odpoledne padl i nový český rekord - největší déšť ping-pongových míčků.
 

 
 

V rámci tříhodinového programu viděli návštěvníci City Parku zumbu v podání tanečního studia Essi Jihlava, exhibici kickboxu, parkourové vystoupení skupiny Strenght of motion nebo breakdance vystoupení skupiny „NŘBS“. Nechyběly ani ukázky moderní gymnastiky, indiánských tanců a freestylová fotbalová show Petra Zacha.

 

Přímo na pasáži vznikla improvizovaná aréna na stolní tenis, ve které se představili hráči klubu HB Ostrov Havlíčkův Brod, jedni z nejlepších současných českých hráčů Tomáš Tregler a Pavel Širuček, mistři Evropy David Štěpánek a František Kanta a v exhibici legendy českého stolního tenisu Milan Orlowski a Jindřich Panský.

 

Uprostřed programu se ze sítě zavěšené vysoko nad hlavami návštěvníků vysypalo 3 000 očíslovaných ping-pongových míčků. Poté, co se snesly mezi chytající diváky, posloužily jako los k získání cen v podobě volných vstupenek do turistických cílů zřizovaných Krajem Vysočina a na sportovní akce významných sportovních klubů z Vysočiny. „Potvrzuji, že do České knihy rekordů se zapíše nový rekord. Byl to největší počet míčků ve vzduchu spuštěných v jednu chvíli,“ uvedl přímo na místě zástupce pelhřimovské Agentury Dobrý den Miroslav Marek.

 

Pořadatelem akce byl Kraj Vysočina ve spolupráci s nákupním centrem City Park Jihlava, DDM Jihlava, Střediskem volného čau Active a Radou dětí a mládeže Kraje Vysočina.   • Ondřej Rázl, odbor sekretariátu hejtmana
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    razl.o@kr-vysocina.cz

 

Vysočina v pohybu

 
Zodpovídá: Mgr. Ondřej Rázl
Vytvořeno / změněno: 29.1.2018 / 29.1.2018

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro podnikatele

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies