Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro podnikatele

Mobilní verze webu

Ještě týden je možné nominovat počiny v anketách Zlatá jeřabina a Skutek roku

Ještě týden je možné nominovat počiny v anketách Zlatá jeřabina a Skutek roku
Společným cílem anket Zlatá jeřabina a Skutek roku je nalézt nejlepší počiny a projekty vedoucí k rozvoji regionu. Příjem nominací do obou anket bude ukončen 31. ledna 2018. Nominovat může kdokoliv a to aktivitu, která proběhla v předešlém roce. Nominace je možná pomocí elektronického formuláře umístěného na webových stránkách www.kr-vysocina.cz/pocinroku.
 

 
 

Zlatá jeřabina – Cena Kraje Vysočina za kulturní počin roku. V anketě je možné nominovat do dvou kategorií: Kulturní aktivita a Péče o kulturní dědictví. V první kategorii lze nominovat kulturní akci, jako je např. koncert, festival, divadelní a hudební přehlídka, ediční počin, muzejní expozice apod. a ve druhé kategorii příkladnou obnovu historických objektů (rekonstrukce, restaurování, revitalizace, oprava či údržba). Jedinou podmínkou je, aby akce proběhly v roce 2017, na území Kraje Vysočina. Z došlých nominací bude následně vybráno 30 počinů v každé kategorii, které se v březnu budou ucházet o hlasy veřejnosti. Vítězné projekty obdrží prestižní ocenění včetně finanční odměny. V loňském roce se na prvních třech místech umístily počiny v kategorii Kulturní aktivita: Jihlava – Den dětské vietnamské kultury, Mezinárodní festival dokumentárních filmů JIHLAVA, Nové Město na Moravě – Divadelní představení "Jak utopit doktora Mráčka", v kategorii Péče o kulturní dědictví: Ledeč nad Sázavou – Postupná obnova a záchrana hradu, Třešť – Obnova historické budovy sýpky za účelem prezentace Muzea Tesla, Havlíčkův Brod – Vytvoření modelu historického centra města studenty SPŠS.

 

Skutek roku - skutky fyzických osob lze nominovat v oblastech sociálně-zdravotní, životní prostředí, volný čas dětí a mládeže, poradenství, osvěta, vzdělávání. Oblasti pro nominace právnických osob jsou sociálně-zdravotní, ekonomická, životního prostředí, poradenství, osvěta, vzdělávání, volný čas dětí a mládeže. Navrhovatel není omezen počtem návrhů. Nelze ocenit skutek nebo projekt oceněný v této soutěži v předchozích letech. Tyto budou z nominací vyřazeny.

 

 Více informací:

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 22.1.2018 / 22.1.2018

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro podnikatele

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze


Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies