Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Stále je možné přihlásit Vaše webové stránky do soutěže Zlatý erb

Stále je možné přihlásit Vaše webové stránky do soutěže Zlatý erb
Soutěž Zlatý erb 2018, která byla vyhlášena koncem minulého roku, je stále otevřena a až do 31. ledna 2018 je možné přihlašovat webové stránky do právě probíhajícího krajského kola. Slavnostní odtajnění výsledků a předání cen vítězům se uskuteční v úterý 20. března od 13 hodin v sídle Kraje Vysočina v Jihlavě.
 

 
 

Kdo se může přihlásit?

 

Zástupci jednotlivých měst, obcí nebo organizací mohou přihlásit nejen oficiální webové stránky města, obce nebo organizace, ale i zajímavé elektronické služby nebo turistické webové prezentace. Hodnocena budou kritéria jako aktuálnost webu, přehlednost pro uživatele, výtvarné zpracování, dostupnost, originalita, inovativnost, apod.

 

Slavnostní vyhlášení vítězů se bude konat 20. března 2018 ve 13:00 hod v sídle Kraje Vysočina. Pro vítěze všech kategorií budou připraveny diplomy a věcné ceny. Výsledky soutěže budou ihned poté zveřejněny na webových stránkách Kraje Vysočina.

 

Těšíme se na vaši účast.


  • Pro více informací kontaktujte Kláru Jirákovou, odbor informatiky, tel.: 606 486 742, e-mail: jirakova.k@kr-vysocina.cz

 


 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 17.1.2018 / 17.1.2018

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze