Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro novináře

Mobilní verze webu

Kraj Vysočina zve k ročnímu studiu v Champagne-Ardenne ve Francii

Kraj Vysočina ve spolupráci s Remešskou akademií (Académie de Reims) nabízí opět v rámci programu Rok v Champagne-Ardenne studentům středních škol z Kraje Vysočina možnost studovat na střední škole v oblasti Champagne-Ardenne, která je součástí regionu Grand Est ve Francii. Předpokladem studia je znalost francouzského jazyka, ale především motivace a odhodlání.
 

 
 

Přihlášky pro následující školní rok je možné podávat do 28. února 2018. Přihláška do programu bude od ledna 2018 ke stažení www.kr-vysocina.cz, http://www.kr-vysocina.cz/rok-v-nbsp-champagne-ardenne/d-4067474/p1=76711.


Program je určen pro studenty ve věku 15 až 17 let, kteří se rozhodnou rozvinout a zlepšit své dovednosti ve francouzském jazyce, prohloubit své mezikulturní znalosti, poznat způsob života Francouzů a prožít obohacující zkušenost. Náklady na pobyt studenta ve Francii hradí z velké části sama rodina. Kraj Vysočina poskytuje finanční prostředky na částečné pokrytí nákladů spojených se studijním pobytem v souladu se stipendijními pravidly Rady Kraje Vysočina. Stipendium pokryje asi třetinu vynaložených nákladů.


Více informací Jan Skála, oddělení vnějších vztahů, e-mail skala.j@kr-vysocina.cz, tel. 724 650 265.

 

 

Odkazy

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 18.12.2017 / 18.12.2017

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro novináře > Tiskové zprávy > 2019 > Srpen

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze