Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Seminář „Dotační příležitosti pro malé obce pro rok 2018“

Kraj Vysočina ve spolupráci s ministerstvy a Státním fondem životního prostředí připravuje seminář, který se zaměří na aktuální možnosti financování rozvojových projektů ve venkovských oblastech. Seminář se uskuteční 21. 11. 2017 v sídle Kraje Vysočina v Jihlavě a je určen zástupcům především menších obcí na Vysočině.
 

 
 

„Obnova a rozvoj venkovského prostoru dlouhodobě patří mezi důležité rozvojové priority Kraje Vysočina,“ uvedl Pavel Pacal, náměstek hejtmana pro oblast regionálního rozvoje a územního plánu. „Cílem připravovaného semináře je přiblížit menším obcím, v jakých programech a výzvách budou moci v příštím roce čerpat prostředky na své rozvojové potřeby,“ doplnil Pavel Pacal.


Na seminář přijali pozvání zástupci Ministerstva pro místní rozvoj ČR, kteří představí připravované programy na podporu obnovy a rozvoje venkova, podporu revitalizace území, obnovy obecního majetku po živelných pohromách nebo pro bezbariérová řešení v obcích. Zástupce Státního fondu životního prostředí pohovoří o připravovaných výzvách v rámci Národního programu Životní prostředí. Na semináři vystoupí také zástupci Ministerstva práce a sociálních věcí s informací o aktuálních zajímavých výzvách pro obce v rámci Operačního programu Zaměstnanost.


Bližší informace k programu semináře a registraci jsou uvedeny v přiložené pozvánce.

 

Seminář „Dotační příležitosti pro malé obce pro rok 2018“ je pořádán s podporou Regionální stálé konference pro území Kraje Vysočina.


logo mmr

  • Iveta Fryšová, odbor regionálního rozvoje
    Krajský úřad Kraje Vysočina
  • tisk@kr-vysocina.cz
 

Odkazy

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 9.11.2017 / 9.11.2017

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze