Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Kraj Vysočina pořádal už druhou konferenci ke společenské odpovědnosti

Kraj Vysočina pořádal už druhou konferenci ke společenské odpovědnosti
Ve čtvrtek 21. září se v sídle Kraje Vysočina konal druhý ročník regionální konference Společenská odpovědnost organizací. Na sedmdesát odborníků z veřejné i soukromé sféry se sešlo u diskuse nad tématem společenské odpovědnosti a téma skloňovali v rozměru regionálním, sociálním, ale také ekonomickém. Včerejší konference tematicky navázala na druhý ročník Ceny hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost, kterou kraj slavnostně udělil v dubnu letošního roku.
 

 
 

Zástupci vítězných organizací měli možnost zodpovědět přímo na místě otázky moderátorky i zvídavé otázky publika. Panelové diskuse s nimi byly zároveň doplněny rozhovory se zástupci partnerů soutěže a praktickými prezentacemi. Jednou z nich bylo i představení společensky odpovědných aktivit Kraje Vysočina. Nosným tématem celodenního konference bylo šíření dobrých praxí a vzájemné sdílení zkušeností v této oblasti.


„Kraj Vysočina je odpovědný za rozvoj území a má zájem na rozvíjení principů, které definice společenské odpovědnosti vymezuje. Proto chce přispět k osvětě v této oblasti a podpořit a ocenit ty firmy a organizace, které tento odpovědný přístup aplikují ve své práci, a to i tak, aby motivovaly další organizace a podniky k jejich následování, uvedl na konferenci ředitel Krajského úřadu Kraje Vysočina Zdeněk Kadlec.


Záštitu nad konferencí převzal hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek a Jana Fialová, radní kraje pro oblast školství, mládeže a sportu.  • Ivana Hanáková Kosourová, oddělení řízení lidských zdrojů
    Krajský úřad Kraje Vysočina
  • tisk@kr-vysocina.cz
 

Kraj Vysočina pořádal už druhou konferenci ke společenské odpovědnosti

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 22.9.2017 / 22.9.2017

 

Cesta: Titulní stránka > Martin Hyský - radní Kraje Vysočina

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze