Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro novináře

Mobilní verze webu

Kraj Vysočina pořádal už druhou konferenci ke společenské odpovědnosti

Kraj Vysočina pořádal už druhou konferenci ke společenské odpovědnosti
Ve čtvrtek 21. září se v sídle Kraje Vysočina konal druhý ročník regionální konference Společenská odpovědnost organizací. Na sedmdesát odborníků z veřejné i soukromé sféry se sešlo u diskuse nad tématem společenské odpovědnosti a téma skloňovali v rozměru regionálním, sociálním, ale také ekonomickém. Včerejší konference tematicky navázala na druhý ročník Ceny hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost, kterou kraj slavnostně udělil v dubnu letošního roku.
 

 
 

Zástupci vítězných organizací měli možnost zodpovědět přímo na místě otázky moderátorky i zvídavé otázky publika. Panelové diskuse s nimi byly zároveň doplněny rozhovory se zástupci partnerů soutěže a praktickými prezentacemi. Jednou z nich bylo i představení společensky odpovědných aktivit Kraje Vysočina. Nosným tématem celodenního konference bylo šíření dobrých praxí a vzájemné sdílení zkušeností v této oblasti.


„Kraj Vysočina je odpovědný za rozvoj území a má zájem na rozvíjení principů, které definice společenské odpovědnosti vymezuje. Proto chce přispět k osvětě v této oblasti a podpořit a ocenit ty firmy a organizace, které tento odpovědný přístup aplikují ve své práci, a to i tak, aby motivovaly další organizace a podniky k jejich následování, uvedl na konferenci ředitel Krajského úřadu Kraje Vysočina Zdeněk Kadlec.


Záštitu nad konferencí převzal hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek a Jana Fialová, radní kraje pro oblast školství, mládeže a sportu.  • Ivana Hanáková Kosourová, oddělení řízení lidských zdrojů
    Krajský úřad Kraje Vysočina
  • tisk@kr-vysocina.cz
 

Kraj Vysočina pořádal už druhou konferenci ke společenské odpovědnosti

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 22.9.2017 / 22.9.2017

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro novináře > Tiskové zprávy > 2019 > Srpen

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze