Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro novináře

Mobilní verze webu

Pozvání na Svátek seniorů do Třebíče

Pozvání na Svátek seniorů do Třebíče
Blíží se 1. říjen, na který připadá Mezinárodní den seniorů. Není tedy divu, že přípravy oslav tohoto svátku jsou i v Kraji Vysočina v plném proudu. Jednou z největších a nejoblíbenějších akcí těchto oslav na Vysočině je Svátek seniorů. „Prsty jedné ruky už nestačí na spočítání předešlých ročníků. Ten letošní Svátek seniorů se uskuteční v neděli 24. září v Třebíči. Místem setkání bude Karlovo náměstí, program bude zahájen v 14.00 hodin,“ upřesnil informace k letošnímu Svátku seniorů náměstek pro oblast sociálních věcí Pavel Franěk.
 

 
 

Na účastníky akce čeká tříhodinový program, který nabídne od každého něco.  Na pódiu se představí jak všem známé tváře, tak i místní umělci. Zazpívá Stanislav Hložek a Jiří Helekal, pobaví Milan Pitkin. Těšit se můžeme také na vystoupení žáků ZUŠ Třebíč a kankánových tanečnic, které se říkají Babulky. Připravena je módní přehlídka historických společenských šatů.

V průběhu setkání bude prezentována nabídka sociálních služeb a programů pro seniory, své místo tu bude mít i stánek Senior pasů. Otevřeny budou seniorské tvořivé dílny, Senior kavárna nabídne kávu zdarma. Zdarma je i vstup na akci.


Budeme potěšeni, když Svátek seniorů oslavíte společně s námi.


Pozvání na Svátek seniorů do Třebíče

  • Stanislava Holbová, odbor sociálních věcí
    Krajský úřad Kraje Vysočna
  • tisk@kr-vysocina.cz
 

Odkazy

 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 15.9.2017 / 15.9.2017

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro novináře > Tiskové zprávy > 2019 > Srpen

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze