Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro novináře

Mobilní verze webu

Ženou regionu je Ruth Šormová

Logo Žena regionu
Vítězkou osmého ročníku krajského kola ankety Žena regionu se stala Ruth Šormová, sociální pracovnice a speciální pedagožka, kterou si veřejnost pamatuje také jako velice aktivní političku po roce 1989. Zhruba osm let stojí v čele neziskové organizace Portimo, která působí především na Žďársku. Ruth Šormová a její tým pomáhá dětem, mládeži, ale i dospělým v nepříznivých životních situací, s maximálním respektem k jejich osobnosti vždy profesionálně a diskrétně.
 

 
 

Druhý nejvyšší počet zaslaných hlasů v anketě poslala veřejnost oblíbené vrchní sestře dětského oddělení jihlavské nemocnice Simoně Hájkové, která stojí za mnoha charitativními aktivitami, které výtěžkem mění prostředí pokojů a ambulancí krajské nemocnice. Třetí místo obsadila energická starostka malé obce Jeřišno na Havlíčkobrodsku Dagmar Vaňková.

 

Výsledky krajského kola ankety Žena regionu bylo vyhlášeno v rámci pravidelného setkání žen v politice v Horáckém divadle Jihlava 14. září 2017. Projekt Žena regionu je věnován ženám, které svým aktivním přístupem motivují a obohacují ostatní, podílejí se na veřejném životě, pomáhají nemocným, dětem, zvířatům nebo přispívají ke zlepšení a rozvoji regionu, v němž žijí. Vyvrcholením soutěže Žena regionu bude slavnostní galavečer v červnu 2017, kde bude vyhlášena absolutní vítězka ankety s největším počtem hlasů. Udělena bude také Cena odborné poroty a Cena Senátu Parlamentu ČR.


Foto: Ruth Šormová přebírá gratulaci od náměstka hejtmana Kraje Vysočina Pavla Fraňka

Žena regionu

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 15.9.2017 / 15.9.2017

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro novináře > Tiskové zprávy > 2018 > Listopad

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze