Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro obce kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Do konce roku opraví Kraj Vysočina více silnic než plánoval

Rada Kraje Vysočina aktuálně rozšířila seznam stavebních akcí na silnicích ve vlastnictví Kraje Vysočina. Do konce letošního roku prostřednictvím Krajské správy a údržby silni Kraje Vysočina budou opraveny především silnice v obcích, kde jsou realizovány zejména rekonstrukce kanalizací – tedy ve Svinách, v Přísece u Světlé nad Sázavou a v Obyčtově. „V případě těchto akcí vynaložíme 1,4 miliónu korun na doopravení nezasažených částí komunikací, tak aby po dokončení oprav místních kanalizací byla opravena vozovky v celé šíři. Na nákladech se tedy ve všech případech podílí v rámci svých projektů i obce,“ vysvětluje radní Kraje Vysočina pro oblast dopravy a silničního hospodářství Jan Hyliš.
 

 
 

Během letošního podzimu bude kraj nad rámec plánovaných akcí opravovat tedy ještě silnice, v těchto případech půjde o opravy nezasažených částí vozovky po rekonstrukci vodovodu, tak aby byla vozovka opravena v plné šíři

  • III/36045 Sviny průtah
  • III/34711 Příseka u Světlé nad Sázavou – průtah
  • III/35424 Obyčtov průtah

Mezi zařazené akce se nově dostala i investice II/410 Římov, kde v nejbližší době dojde k sanaci opěrné zdi oddělující krajskou silnici od soukromé nemovitosti.

 

  • tisk@kr-vysocina.cz

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 25.8.2017 / 25.8.2017

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro obce > Metodická pomoc obcím > Tajemnící obecních úřadů

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze