Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Informační technologie Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Tour Letního dovádění s Vysočinou vstupuje do druhé poloviny

dovádění
Stejně tak jako letní prázdniny, i Letní dovádění s Vysočinou má první polovinu úspěšně za sebou. „Čtyři zastávky, čtyři odpoledne plná zábavy, tanečků, soutěží a dobré nálady. Dováděli jsme ve Ždírci nad Doubravou, Koněšíně, v Novém Veselí a v Polné. Krásné slunečné počasí u všech dovádění nám přilákalo více jak 3 000 účastníků. Od těch nejmenších až po prarodiče, kteří si přišli užít odpoledne s vnoučaty,“ shrnul dosavadní průběh tour náměstek hejtmana Kraje Vysočina pro oblast sociálních věcí Pavel Franěk, který se většiny zastavení osobně zúčastnil.
 

 
 

Tanečky a písničky pro děti s úžasným moderátorem Milanem Řezníčkem, zábavné soutěže pro dospělé, živá kapela, vystoupení Železného Zekona, spousta sladkostí a dárečků pro všechny účastníky. K tomu nafukovací skákací hrady, kreslení na obličej a tetování dětských motivů, možnost vystřílet si volné dětské vstupenky do jihlavského zábavního parku Robinson, měření krevního tlaku, cukru a tuku v těle a samozřejmě dobré jídlo a chlazené nápoje. To vše patří k Letnímu dovádění.

„Během dosavadních zastavení se u promo stánku Kraje Vysočina zaregistrovalo přes 400 nových držitelů Rodinných pasů a zhruba stovka seniorů, kteří budou nově využívat výhod Senior pasů,“ pochvaluje si zájem o slevový program Kraje Vysočina náměstek Franěk.

 

Pokud jste si  s námi ještě nestihli zadovádět, nebuďte smutní. V neděli 6. srpna můžete od 14.00 hod. dorazit do Dolní Cerekve a dále pak následují zastavení v Olešné, Vísce a Martinicích. Program zde bude stejně bohatý jako na předchozích akcích.

 

Podrobné informace k chystaným zastávkám Letního dovádění  a fotografie z již uskutečněných dovádění sledujete na facebookových stránkách Rodinných pasů Kraje Vysočina https://www.facebook.com/rodinnepasyvysocina/

 

 Foto: Dovádění Kraje Vysočina pod záštitou náměstka hejtmana Kraje Vysočina pro oblast sociálních věcí Pavla Fraňka v Koněšíně, Nové Veselí, Polná.

Franěk

KoněšínNOvé VeselíPolná

  •  Stanislava Holbová, odbor sociálních věcí
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    e-mail: tisk@kr-vysocina.cz

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 31.7.2017 / 31.7.2017

 

Cesta: Titulní stránka > Informační technologie

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze