Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Informační technologie Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Na Vysočině si senioři užívají letní tábor

Nejen děti, ale i senioři v našem kraji se mohou zúčastnit letního tábora. Pod hlavičkou Senior Pointu Havlíčkův Brod právě probíhá 1. ročník Letního tábora pro seniory, na kterém je každé ráno připraveno na rozcvičku 21 seniorů. Celodenní nabitý program v prostorách hotelu Svratka i mimo něj pro ně připravuje pět vedoucích. „Je krásné vidět tolik nadšených, aktivních a usměvavých seniorů, moc Vám fandím, “ přivítal se účastníky tábora náměstek hejtman Kraje Vysočina pro sociální oblast Pavel Franěk.
 

 
 

Ráno v sedm hodin budíček, ranní rozcvička v bazénu nebo na souši, senioři si mohou vybrat. Po snídani následuje dopolední program, složený ze soutěží, vzdělávacích aktivit  či výletů po okolí. Připraven je pro seniory i odpolední  a večerní program. „Retro módní přehlídka, harmonikář, opékání špekáčku, to vše si tady užíváme. Samozřejmě nechybí i celotáborová hra, ve které senioři rozdělení do třech družstev sbírají body po celou dobu tábora,“ přiblížila nám dění hlavní vedoucí a zároveň koordinátorka havlíčkobrodského Senior Pointu Ilona Loužecká.


„Už teď víme, že se jedná o úspěšný projekt  zapadající do krajské seniorské politiky a že o tábor pro příští rok je mezi seniory veliký zájem.  Chystáme se ho rozšířit a podpořit na krajské úrovni.  Senior Pointy máme ve všech okresních městech, možnost zapojit se budou mít senioři ze všech  Pointů,“ prozradil plány pro příští rok náměstek Franěk.

 

TáborTáborTábor


  • Stanislava Holbová, odbor sociálních věcí
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    e-mail: tisk@kr-vysocina.cz

 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 28.7.2017 / 28.7.2017

 

Cesta: Titulní stránka > Informační technologie

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze