Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Servis pro obce kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Dobrý skutek za notebook

Kraj Vysočina, Český svaz včelařů a společnost Asekol a.s., provozovatel systému zpětného odběru elektrospotřebičů realizují společnou spolupráci s názvem „Dobrý skutek za notebook“. Zaměstnanci krajského úřadu se do akce zapojili odevzdanými vysloužilými mobily, sluchátky, nabíječkami, notebooky a PC příslušenstvím, kterých během měsíce posbírali 622 kusů.
 

 
 

Asekol do projektu spolupráce věnuje čtyři notebooky okresním pobočkám včelařského svazu. Včelaři zrealizovali v květnu a červnu první medové dobré skutky ve formě informačních a vzdělávacích aktivit pro širokou veřejnost.


Přijměte pozvání na další medové dobré skutky:

  • Den otevřených dveří ve včelařském skanzenu, 28. srpna 2017 od 8 - 17 hodin,  Humpolec.
  • Přednáška, 5. listopadu 2017, hotel Atom v Třebíči, včetně ukázek produktů, jejich různé formy a využitelnost v apiterapii.
  • Výstava „vůně medu“, 3. – 11. listopadu 2017, Horácké muzeu v Novém Městě na Moravě. Včelařská výstava s odborným výkladem a prodejem, 7. -12. prosince 2017 od 9 – 17 hod. v Klubu Kultury, Masarykovo náměstí 5, Velké Meziříčí.

 

Do projektu se zapojily čtyři okresní organizace svazu včelařů: OO ČSV Jihlava, OO ČSV Třebíč, OO ČSV Pelhřimov, OO ČSV Žďár n.S. Slavnostní předání notebooků proběhne za účasti radního kraje a zástupce Asekolu v rámci Dne s Krajem Vysočina 8. září na jihlavském náměstí.

 

  • Eva Navrátilová, odbor životního prostředí a zemědělství
    Krajský úřad Kraje Vysočina

 

elektro
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 26.7.2017 / 26.7.2017

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro obce > Metodická pomoc obcím > Tajemnící obecních úřadů

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze